الَّذینَ یُنْفِقُونَ أَمْوالَهُمْ بِاللَّیْلِ وَ النَّهارِ سِرًّا وَ عَلانِیَةً فَلَهُمْ أَجْرُهُمْ عِنْدَ رَبِّهِمْ وَ لا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَ لا هُمْ یَحْزَنُونَ
به ما ایمیل بزنید info@mehrgostaran.com
با ما تماس بگیرید 66957786 021
میخواهم در پروژه های موسسه مشارکت کنم

راه اندازی مدرسه در حوت آباد

به پایان رسیده است. نمی توان کمک های بیشتری انجام داد.

تامین هزینه های جاری راه اندازی مدرسه در حوت آباد

راه اندازی مدرسه در حوت آباد

406%
راه اندازی مدرسه در حوت آباد

آموزش استاندارد و امکان تحصیل می‌تواند بسیاری از مشکلات و معضلات کشور عزیز ما ایران را از بین برده و به پرورش نیروی انسانی با کیفیت و زبده برای کشور بیانجامد. در ایران عزیز، علیرغم دارا بودن جمعیت مناسب و همچنین استعدادهای فراوان، متاسفانه بسیاری از کودکان و نوجوانان در اقصی نقاط کشور به ویژه در مناطق محروم از تحصیل باز مانده و هوش و استعداد آنها عملا به هدر می‌رود. با توجه به جمعیت کشور و همچنین ظرفیت‌های ایران، بدون شک تعداد مدارس و آموزشگاه‌ها کفاف تعداد دانش‌آموزان و جویندگان علم و تحصیل را نمی‌دهد و بسیارند مناطقی که هنوز فاقد مدرسه هستند.

مدرسه سازی در کشوری که به مدرسه و آموزش نیاز مبرم دارد امری حیاتی و بسیار نیک و پسندیده است. کار خیری که اثرش تا ابد می‌ماند و چه استعدادهایی که به واسطه تحصیل به کشور و جامعه معرفی خواهند شد. در راستای مشارکت در این امر خیر، مؤسسه خیریه مهرگستران فنی در سال 1398 اقدام به تأسیس مدرسه ابتدایی امیدهای فردا در منطقه حوت آباد چابهار نمود. مدرسه دانش آموزان حوت آبادی مدتی بود که به دلیل مشکلات مالی تعطیل گردیده بود، و با اقدامات و تلاش های موسسه مهرگستران مجدداً به چرخه فعالیت بازگردانده شد.

مدرسه اولین قدم از نردبان آموزش و مدرسه سازی کاری نیک و بسیار پسندیده است. بررسی عوامل موثر بر پیشرفت و ترقی در جوامع پیشرفته نشان می‌دهد، همه این کشورها از آموزش و پرورش توانمند و کارآمد برخوردار بوده‌اند. نگاه گذرا بر تاریخ جهان نیز بیان کننده این واقعیت است که دوران شکوفایی و درخشیدن آنها با اهمیت دادن به جایگاه بنیادین مدرسه و همچنین توجه ویژه به رشد و پویایی نظام تعلیم و تربیت و سیستم آموزشی متقارن بوده است.

مؤسسه مهرگستران فنی تلاش میکند قدمی ناچیز برای گسترش فضای آموزشی در کشور بردارد تا هیچ دانش‌آموزی در مناطق محروم از تحصیل جانماند و بتواند در مدارس باکیفیت و با امکانات مناسب تحصیل کند.

شما هم میتوانید به اندازه توان خود در این امر مقدس سهیم شوید.

روشهای کمک:

1- کمک نقدی

حساب بانکی مؤسسه جهت کمک های نقدی:

شماره شبا: IR760570022611014819362001

شماره حساب: 1-14819362-110-226

شماره کارت: 3347-0019-2970-5022

به نام مؤسسه مهرگستران فنی بانک پاسارگاد

2- کمک غیر نقدی

  • ارائه همکاری های فنی و مهندسی برای ساخت مدرسه
  • ارائه هر گونه خدمات مورد نیاز جهت ساخت مدرسه
  • تجهیز مدارس و واحدهای آموزشی
  • تجهیز کارگاه و یا آزمایشگاه واحدهای آموزشی
  • حمایت از دانش‌آموزان محروم و بی‌بضاعت
  • کمک به امر آموزش دانش آموزان
  • همکاری فرهنگی تبلیغی در جهت ایجاد و گسترش فرهنگ مشارکت مردم به امر مدرسه سازی
  • معرفی متمکنین مالی در صورت امکان

آخرین اهداکنندگان

خیرین موسسه مهرگستران فنی اهدا شد 100,000,000 تومان
Erfan Jorjani اهدا شد 1,500,000 تومان
به اشتراک بگذارید

اشتراک در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار و مطالب ما