الَّذینَ یُنْفِقُونَ أَمْوالَهُمْ بِاللَّیْلِ وَ النَّهارِ سِرًّا وَ عَلانِیَةً فَلَهُمْ أَجْرُهُمْ عِنْدَ رَبِّهِمْ وَ لا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَ لا هُمْ یَحْزَنُونَ
به ما ایمیل بزنید info@mehrgostaran.com
با ما تماس بگیرید 66957786 021
میخواهم در پروژه های موسسه مشارکت کنم

تهیه اقلام مورد نیاز دانش آموزان

به پایان رسیده است. نمی توان کمک های بیشتری انجام داد.

تهیه اقلام مورد نیاز دانش آموزان

تهیه اقلام مورد نیاز دانش آموزان

0%
تهیه اقلام مورد نیاز دانش آموزان

خرید ملزومات مدرسه یکی از راه‌های انگیزش دانش آموزان برای تحصیل است؛‌ همانطور که بیشتر ما در کودکی از خرید وسایل نو ذوق زده می‌شدیم، هیچ کودکی نیست که از داشتن یک کیف جدید برای مدرسه خوشحال نشود. اما متأسفانه هزینه های بالای خرید این لوازم، دانش آموزان بسیاری را از داشتن وسایل مدرسه نو منع میکند و نهایتا منجر می شود کودکان بسیاری بدون کیف و لوازم تحریر نو و یا حتی کافی راهی مدرسه می‌شوند، و شاید حتی برخی از آنها بخاطر مسائل مالی از تحصیل باز بمانند.

اگرچه خوشبختانه عملیات احداث مدارس در مناطق محروم کشور رو به افزایش است، به گونه ای که امروزه می توان حتی در دور افتاده ترین مناطق و روستاهای کشورمان نیز شاهد احداث و تاسیس مدارس بود؛ اما آیا فقط با تاسیس مدارس می توان آموزش و تحصیل را به دانش آموزان ارائه داد؟ متأسفانه بسیاری از خانواده های نیازمند هستند که توان و قدرت مالی کافی برای تحصیل فرزندان خود ندارند و به همین دلیل تعداد کودکانی که از مدرسه و علم محروم اند کم نیست.

مؤسسه مهرگستران فنی پس از تأسیس مدرسه ابتدایی امیدهای فردا در منطقه حوت آباد چابهار در پاییز 1398 و بازگرداندن مجدد این مدرسه به چرخه فعالیت در حالی که مدتی بود به دلیل مشکلات مالی تعطیل گردیده بود، وسایل مورد نیاز دانش آموزان حوت آباد برای آغاز سال تحصیلی را تهیه و آن‌ها را در اختیار دانش‌آموزان قرار داد.

تهیه اقلام مورد نیاز دانش آموزان

اگر شما هم علاقمند هستید بخشی از این کار نیک بوده و در تهیه اقلام مورد نیاز دانش آموزانمان در مناطق محروم کشور مشارکت داشته باشید، به شیوه‌های زیر می‌توانید در این امر خداپسندانه همکاری نمایید:

روشهای کمک:

1- کمک نقدی

حساب بانکی مؤسسه جهت کمک های نقدی:

شماره شبا: IR760570022611014819362001

شماره حساب: 1-14819362-110-226

شماره کارت: 3347-0019-2970-5022

به نام مؤسسه مهرگستران فنی بانک پاسارگاد

2- کمک غیر نقدی

  • ارائه همکاری های فنی و مهندسی برای ساخت مدرسه
  • ارائه هر گونه خدمات مورد نیاز جهت ساخت مدرسه
  • تجهیز مدارس و واحدهای آموزشی
  • تجهیز کارگاه و یا آزمایشگاه واحدهای آموزشی
  • حمایت از دانش‌آموزان محروم و بی‌بضاعت
  • کمک به امر آموزش دانش آموزان
  • همکاری فرهنگی تبلیغی در جهت ایجاد و گسترش فرهنگ مشارکت مردم به امر مدرسه سازی
  • معرفی متمکنین مالی در صورت امکان
به اشتراک بگذارید

اشتراک در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار و مطالب ما